Ardahan Üniversitesi, 22 Mayıs 2008 de kurularak bir dünya üniversitesi olma yolunda ilk adımı atmıştır. Bilimin ve bilginin izinde, bilgiyi arayarak, öğrenerek, üreterek ve paylaşarak bölgenin ve ülkenin sorunlarıyla birlikte uluslararası toplumun da sorunlarını bir ışık gibi aydınlatmak amacıyla her geçen gün gelişerek yoluna devam etmektedir. Siz de bu gelişime ortak olun.

Ardahan Üniversitesi

Nihat Delibalta Göle MYO Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Öğrencileri DAP Çiftçi Eğitim Merkezinde Uygulamalı Eğitimlere Başladı

21 Ekim 2022 Cuma - Görüntülenme: 669

Meslek Yüksekokulumuz Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü ikinci sınıf öğrencilerine yönelik olarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi DAP Çiftçi Eğitim Merkezinde iki grup halinde gerçekleştirilecek olan uygulamalı eğitim ve teknik gezi programın ilki 17.10.2022 tarihinde başladı. Program kapsamında öğrencilerimize sığır yetiştiriciliği, bakımı ve beslenmesi gibi konular başta olmak üzere uygulamalı eğitimler verilecektir. Üniversitemiz ile Ardahan İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün destek ve koordinatörlüğünde gerçekleşen programa yoğun ilgi gösteren öğrencilerimiz destekte bulunan tüm kurumlara teşekkürlerini sundu.


Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )