Ardahan Üniversitesi, 22 Mayıs 2008 de kurularak bir dünya üniversitesi olma yolunda ilk adımı atmıştır. Bilimin ve bilginin izinde, bilgiyi arayarak, öğrenerek, üreterek ve paylaşarak bölgenin ve ülkenin sorunlarıyla birlikte uluslararası toplumun da sorunlarını bir ışık gibi aydınlatmak amacıyla her geçen gün gelişerek yoluna devam etmektedir. Siz de bu gelişime ortak olun.

Ardahan Üniversitesi

Ardahanlı Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ziyaretlerle Kutlandı

08 Mart 2022 Salı - Görüntülenme: 506

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı öğrenci kulüpleri öğrencilerimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Biber’in eşi Hanımefendi Selma Biber’i, Üniversitemiz çini kursu kursiyerlerini, Damal Bebeğinin Usta Öğreticisi Fidan Atmaca’yı, Ticaret İl Müdürü Tülay Şenel’i, Ardahan’ımızın kıymetli öğretmenlerinden Meltem Demirci’yi, Ardahan Kızılay Şubesi’ni ve girişimci kadın esnaflarımızı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından öğrencilerimiz, Ardahan Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Milli Egemenlik Parkı’nda organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü farkındalık etkinliğine katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Biber tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, kadınlarımızın her alanda gösterdiği başarılara ve yüklendikleri sorumluluklara dikkat çekti ve kadınlarımıza hak ettikleri değeri her zaman göstermemiz gerektiğini söyledi.


Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )