Ardahan Üniversitesi, 22 Mayıs 2008 de kurularak bir dünya üniversitesi olma yolunda ilk adımı atmıştır. Bilimin ve bilginin izinde, bilgiyi arayarak, öğrenerek, üreterek ve paylaşarak bölgenin ve ülkenin sorunlarıyla birlikte uluslararası toplumun da sorunlarını bir ışık gibi aydınlatmak amacıyla her geçen gün gelişerek yoluna devam etmektedir. Siz de bu gelişime ortak olun.

Ardahan Üniversitesi

Üniversitemiz ile Ardahan Adalet Komisyonu Başkanlığı Arasında Lisansüstü Eğitim Programı İş Birliği Protokolü İmzalandı

27 Temmuz 2023 Perşembe - Görüntülenme: 73

Ardahan Adalet Komisyonu Başkanlığında görevli Hâkim ve Savcıların meslekleri ile ilgili gelişmeleri takip etme, bilgi ve becerilerini arttırmalarına yönelik Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İşletme ve İktisat programlarında lisansüstü eğitim almalarına ilişkin Lisansüstü Eğitim Programı İş Birliği Protokolü imzalandı. Rektörlük senato odasında gerçekleştirilen imza törenine; Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber, Ardahan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Karabulut, Ardahan Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Naciye Görmez ile Genel Sekreterimiz Kubilay Aras katıldı.


Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )